Forgotten Stable.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forgotten Stable.

Życie w stadninie opuszczonej przez ludzi. c:
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Lonżownik.

Go down 
+14
Artemida
Apollo
Lucyfer
Lollipop
Depth
Nuit
Venus
Carpe Bliss
Książe
Diamond Shine
Valeroy
Ikar
Valentino
Oslo
18 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 7:54 pm

Zewnęła i strzeliła kilka razy z ogona.
Jak oni mogli w tym biegać? Myślała sobie machając głową.
Powrót do góry Go down
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:02 pm

Ruszyła szybkim kłusem dookoła małego koła jakim był lonżownik, po chwili jednak zakeciło jej się w głowie. Potrzepała łbem i skrzywiła się niemalże z obrzydzeniem.
Powrót do góry Go down
Valeroy

Valeroy


Liczba postów : 589
Tytuł : Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 360 FP
Zdrowie : Musiałabym się zastanowić.
Ruja : Nie <3
Ciąża : Nie.
Rodzice : Mi nie znani.
Potomstwo : Princess Vale.

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:06 pm

Wkłusowałam zatrzymując się przed samym lonżownikiem.
Powrót do góry Go down
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:08 pm

-Shefani! -zarżała do matki i ruszyła ku niej zgrabnym kłusem. Grzywka opadła jej na czoło, zasłaniając też oczy.
Powrót do góry Go down
Valeroy

Valeroy


Liczba postów : 589
Tytuł : Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 360 FP
Zdrowie : Musiałabym się zastanowić.
Ruja : Nie <3
Ciąża : Nie.
Rodzice : Mi nie znani.
Potomstwo : Princess Vale.

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:13 pm

Spojrzałam na klacz zastanawiajać się chwile kto to.
- Hm , Salut. - odparłam bacznie się klaczy przyglądając.
Powrót do góry Go down
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:15 pm

Prychnęła, mimo, że była raczej rozbawiona sklerozą matki, to w jej głosie zabrzmiał nutka arogancji.
-Wstyd, ach! Przepraszam, jesteś za stara żeby mnie pamiętać -przewróciła oczami i tupnęła nogą.
Powrót do góry Go down
Valeroy

Valeroy


Liczba postów : 589
Tytuł : Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 360 FP
Zdrowie : Musiałabym się zastanowić.
Ruja : Nie <3
Ciąża : Nie.
Rodzice : Mi nie znani.
Potomstwo : Princess Vale.

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:17 pm

- Vale ?. - spytałam zdziwiona , jak ją ostatnio widziałam , była małą , bezbronną klaczą , ach.
Powrót do góry Go down
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:22 pm

-Nie, królowa Elżbieta -prychnęła, ciut gniewnie. Była dorosła, humorzasta i kapryśna. Córka przywódczyni -ot co!
Powrót do góry Go down
Valeroy

Valeroy


Liczba postów : 589
Tytuł : Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 360 FP
Zdrowie : Musiałabym się zastanowić.
Ruja : Nie <3
Ciąża : Nie.
Rodzice : Mi nie znani.
Potomstwo : Princess Vale.

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:24 pm

Usmiechneam się patrząc na nią , ciekawa byłam po kim ma taki charakter.
- Tak myślałam lol2.
Powrót do góry Go down
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:27 pm

-Hm... To nowość -westchnęła i wywróciła teatralnie oczami. Głowę zaprzątały jej teraz inne myśli.
Powrót do góry Go down
Valeroy

Valeroy


Liczba postów : 589
Tytuł : Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 360 FP
Zdrowie : Musiałabym się zastanowić.
Ruja : Nie <3
Ciąża : Nie.
Rodzice : Mi nie znani.
Potomstwo : Princess Vale.

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:31 pm

Usmiechnełam się spoglądając na zamyślony łeb córki.
- O czym myślisz ?. :>
Powrót do góry Go down
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:32 pm

Wzruszyła barkami, doskonale wiedziała w którym kierunku zmierzają jej myśli, ale nic nie chciała mówić.
-O niczym -mruknęła obojętnie.
Powrót do góry Go down
Nuit
Przywódczyni Stajni.
Przywódczyni Stajni.
Nuit


Liczba postów : 1256
Tytuł : Admin / Mistrz Gry /
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 240 FP
Ruja : -
Ciąża : -
Rodzice : Wymordowani.
Potomstwo : Hawaii
Przedmioty : Jadeitowy kryształ

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:33 pm

Rozejrzała się wokoło, uśmiechając się słabo. Wytworzyła zaklęcie osłaniające, tak, aby tamte klacze ustąpiły jej z drogi i nie zauważyły. A jeżeli tak, rozkazała magii, aby ta szybko odwróciła wzrok od Iezu. Jakże dużo czasu zmarnowała, siedząc w tym miejscu i gapiąc się z martwy punkt? Mogła poświęcić go na rozmyślanie, bądź cokolwiek innego, niż marnotrawienie tego skarbu! W tym świecie liczy się każda chwila. Nawet dla istot, które są nieśmiertelne. Ale jak każdy inny może być... unicestwiona. Żaden człowiek, czy śmiertelnik nigdy tego nie dokonał, prawda? Nie masz się czym zamartwiać, Cale.. Nuit. Jeżeli będziesz przestrzegać regulaminu, którego nawet nie znasz, będziesz żyć. Kontynuować swój byt na tym zasranym świecie. I znowu, cholera, się martwisz. Niepotrzebnie. Zaklęła pod nosem, karcąc się w duchu. Takie przemyślenia nie mają sensu. Powinna patrzeć w przyszłość, ale nie tak srogą, jaką sobie przeważnie wyobraża. Cóż, trzeba przyznać, że Calesta nie jest typem ryzykantki, ale. I tu się urwało. Odskoczyła na bok, usłyszawszy jakiś szmer. Nazbyt ludzki odruch. Wcześniejszą rozmowę Ikara z jego, zapewne, przyszłą kochanką zdawała się ignorować, a teraz przestraszyła się z tak błahego powodu! Nie do wiary. Zerknęła w dół, chłodnym, zobojętniałym spojrzeniem oglądając swoje nowe ciało, które coraz bardziej lubiła. Ach, jak znienawidzona rasa ludzka stała się dla niej ulubioną zabawką? Zarzuciła głową, tym samym pozbywając się z twarzy smolistych kosmyków włosów. Podczas kilku dobrych lat obserwacji nabyła tych nawyków, co niewątpliwie teraz jej pomagało. Mimo iż większość koni z różnych stajni rozpoznawała Iezu, ludzie nadal nie mieli pojęcia co do jej istoty. I bardzo dobrze. Niech tak zostanie. Wyprostowała się, powolnym krokiem zmierzając ku wyjściu. Jednak przystanęła. Odwróciła się na pięcie, mrużąc jadeitowe oczy. Przyglądała się natrętnie klaczom, zagryzając dolną wargę. Nie czuła się skrępowana tym, że ktoś może ją zauważyć. Kolejne piękne uczucie! Ona 'sama' i jej myśli. Coś, za czym od tak dawna tęskniła! Ledwo widoczne kąciki ust Calesty wygięły się w uśmiechu, posłanym gdzieś między chmury, w bezdenną przestrzeń. Do nikogo. Wiedziała, że nawet taki mały gest może popsuć wizerunek Iezu w oczach Matki, ale teraz nic się nie liczyło. Nie mogła ingerować w jej sprawy, dopóki nie złamie zasad. Wtedy... najpewniej będzie koniec. W pewnym momencie nie było już nic. Żadnej żywej duszy. Wiosenne, kolorowe ptaki również zamilkły. Wiatr przestał głaskać korę drzew, stojąc nieruchomo, wyczekując tego, co nie nadejdzie. Nawet czas jakby zamarł, pogrążając się w długo wyczekiwanym śnie. Pustka. Klacze musiały to silnie odczuć, no i prawidłowo. Demon nie próbował przysłaniać tej jakże przyjemnej, małej nicości. Zostało jedynie przeszywające uczucie nienawiści, będące nierozłączną cechą Calesty. Choć tak głęboko skrywanej na dnie iluzjonistycznego serca, gdzie 'zakopuje się' wszystkie rzeczy, które nie powinny wyjść na świat. Tam, gdzie chowa się wszelakie smutki, nie warte wspomnienia. Zielonooka usiadła na piachu, przysłuchując się rozmowie Dwójkom.



/ Hihihihi! : D
Powrót do góry Go down
http://valeshar.forumsrpg.net
Valeroy

Valeroy


Liczba postów : 589
Tytuł : Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 360 FP
Zdrowie : Musiałabym się zastanowić.
Ruja : Nie <3
Ciąża : Nie.
Rodzice : Mi nie znani.
Potomstwo : Princess Vale.

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:37 pm

- Rozumiem. - nie wyglądało to jak rozmowa córki z matką. Zamarłam na chwilę , coś było nie tak , chwila zawieszenia i uczucie , hm nicości ?. Rozejrzałam się by jedynie opanować ciekawość , nic.
Powrót do góry Go down
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:42 pm

Właśnie! O czym ona myśli? Zapadła w głęboką kotlinę nicości, na nic były żmudne ucieczki. Prychnęła.
-Iezu? -ostatkiem własnej woli wypowiedziała te słowa.
Powrót do góry Go down
Valeroy

Valeroy


Liczba postów : 589
Tytuł : Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 360 FP
Zdrowie : Musiałabym się zastanowić.
Ruja : Nie <3
Ciąża : Nie.
Rodzice : Mi nie znani.
Potomstwo : Princess Vale.

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:44 pm

Zastrzygłam jednym uchem raz , przelotnie miałam styczność z Iezu , zresztą teraz to też może być on.
Powrót do góry Go down
Nuit
Przywódczyni Stajni.
Przywódczyni Stajni.
Nuit


Liczba postów : 1256
Tytuł : Admin / Mistrz Gry /
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 240 FP
Ruja : -
Ciąża : -
Rodzice : Wymordowani.
Potomstwo : Hawaii
Przedmioty : Jadeitowy kryształ

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:52 pm

I nie wyszło. Następnym razem musi pomyśleć, kiedy będzie sklejała jakieś zaklęcia. A niech to szlag! Burknęła coś pod nosem w odpowiedzi. Cały czar prysł. Niespodziewanie gwałtownie, co zupełnie nie było do niej podobne. Choć z punktu widzenia Calesty nic się nie zmieniło, dla klaczy mogło mieć to jakieś znaczące działanie. Mogło, nie musiało. Milczała, przyglądając się im w zaciekawieniu. Ciekawe, jaki ruch wykonają? Znów traktujesz to jako grę, Demonie.
Powrót do góry Go down
http://valeshar.forumsrpg.net
Valeroy

Valeroy


Liczba postów : 589
Tytuł : Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 360 FP
Zdrowie : Musiałabym się zastanowić.
Ruja : Nie <3
Ciąża : Nie.
Rodzice : Mi nie znani.
Potomstwo : Princess Vale.

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:53 pm

Wyszłam.

[to mój ruch Cool , nie no idę ciau x*]
Powrót do góry Go down
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:55 pm

Pierwsze przyszło pragnienie, wkradło się nikczemnie w jej ciało. Umysł zareagował, jedna chwila i już była panterą. Wielkim kotem szczerzącym ostre kły. Miała ochotę gonić Valeroy, ale potem wkradł się rozsądek.
Powrót do góry Go down
Nuit
Przywódczyni Stajni.
Przywódczyni Stajni.
Nuit


Liczba postów : 1256
Tytuł : Admin / Mistrz Gry /
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 240 FP
Ruja : -
Ciąża : -
Rodzice : Wymordowani.
Potomstwo : Hawaii
Przedmioty : Jadeitowy kryształ

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 9:00 pm

Och, tak, brawo! Zaśmiała się złośliwie pod nosem, z iskierką rozbawienia w oczach. Nic na to poradzić, że Iezu miała dziwne poczucie humoru.
- Zawsze wiedziałam, że nie jesteś jedną z tych ( można kląć? : D' ) - rzuciła sucho, powoli podnosząc się z ziemi. Nie chciała podejść bliżej. Lepiej będzie, gdy P.V. przyzwyczai się do swojej nowej, okazjonalnej postaci. Jakże słodko wyglądała w tym ciele!
- Pozwól jeszcze, że sprostuję. Od chwili, kiedy Cię zobaczyłam, tak mi się wydawało - poprawiła się, dmuchając sobie w grzywkę. Ot tak, z nudów.
Powrót do góry Go down
http://valeshar.forumsrpg.net
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 9:03 pm

Zmrużyła ślipia i zamruczała, rozejrzała się wokół i przysiadła.
-Każdy ma jakieś wady -prychnęła, już do połowy zamieniona w swą końską powłokę.
-Jesteś zaskoczona, a może zawiedziona... Nie przesadzaj i nie wywyższaj się. Nie jesteś lepsza ode mnie... -zmarszczyła chrapy.
Powrót do góry Go down
Nuit
Przywódczyni Stajni.
Przywódczyni Stajni.
Nuit


Liczba postów : 1256
Tytuł : Admin / Mistrz Gry /
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 240 FP
Ruja : -
Ciąża : -
Rodzice : Wymordowani.
Potomstwo : Hawaii
Przedmioty : Jadeitowy kryształ

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 9:08 pm

- Nie bądź taka pewna siebie, złotko - ucięła jej w połowie zdania, jednak mówiła to zadziwiająco opanowanym tonem. Wywyższała się, taak? Nieszczęsna ta natura Nuit. Ale na to nic nie da się poradzić, czyż nie? Dopóki nie będzie miała powodu, aby się zmienić, zapewne tego nie zrobi. Chyba. Podeszła do niej lekkim krokiem, jednak przystała metr od klaczy.
- Witamy w nowym gronie - szepnęła miękko. O 'swoich' się troszczy, prawda?
Powrót do góry Go down
http://valeshar.forumsrpg.net
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 9:10 pm

Skinęła łbem.
-Ah Calesto... Gdybyś nie była jedyną słuszną z pewnością powiedziałabym więcej -westchnęła i wstała powoli z pozycji leżącej. Skłoniła się przesadnie nisko.
Powrót do góry Go down
Nuit
Przywódczyni Stajni.
Przywódczyni Stajni.
Nuit


Liczba postów : 1256
Tytuł : Admin / Mistrz Gry /
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 240 FP
Ruja : -
Ciąża : -
Rodzice : Wymordowani.
Potomstwo : Hawaii
Przedmioty : Jadeitowy kryształ

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 9:23 pm

/ Czytałam fragment Książki ; D


Zaśmiała się. Normalnie wybuchnęła nieopanowanym śmiechem. Jakże to musiało idiotycznie wyglądać. Jednak Calesta na to nie zważała.
- Och, moja droga! Nie żartuj sobie - powiedziała półgłosem, obserwując wyczyny klaczy. Nie mogła zaprzeczyć, że było to cholernie przyjemne uczucie. No cóż. Może nawet zabierze ją do Świątyni?
Powrót do góry Go down
http://valeshar.forumsrpg.net
Princess Vale

Princess Vale


Liczba postów : 52
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50 {startowych} + 70 = 120 FP {70 pensji}
Zdrowie : {Brak ubytków}
Ruja : Tak :|
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Książe x Valeroy

Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 EmptyPon Kwi 27, 2009 9:26 pm

-Każdy ma powody, żeby czcić właściwego boga. Tak jak klacze z Dwójki kłaniają się przed Hessteh, tak ja mam powody, żeby składać tobie pokłon -mruknęła, w ogóle nie speszona śmiechem Nuit, miała swoje poglądy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lonżownik. - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Lonżownik.   Lonżownik. - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Lonżownik.
Powrót do góry 
Strona 14 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forgotten Stable. :: Poza Stajniami. :: Lonżownik.-
Skocz do: