Forgotten Stable.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forgotten Stable.

Życie w stadninie opuszczonej przez ludzi. c:
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Event - Najpiękniejsza klacz świata

Go down 
+2
Daisy Brilliant
Archie
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Archie

Archie


Liczba postów : 149
Stajnia : ---
Płeć : ---
Forgotten Points : -
Zdrowie : No... Jestem martwy, jeśli o to chodzi oo'
Ruja : Dawno nie miałem... oo'
Ciąża : Myślisz?
Rodzice : Nyah, nyah.
Potomstwo : O, wy bezbożnicy!
Przedmioty : Widmowa Żyletka? ;>

Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Event - Najpiękniejsza klacz świata   Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 EmptyWto Kwi 14, 2009 7:51 pm

Lolli
Cóż, była to klacz- dość stara i to najwyraźniej o niej mówił ów klacz. Spojrzała na Lolli nieco zapadłymi oczyma, uśmiechając się delikatnie.
- Mów, maleńka. Postaram się pomóc.

DB
Głębiej w lesie nie było żywej duszy - oprócz rozmaitych gryzoni i ptaków, które z czystej złośliwości obsypały klacz żołędziami. Natomiast ogier, który wcześniej pasł się na polance, łypnął na nią wrogo.
- Jakieś problemy? - powiedział oschłym tonem.

Venus
- Och, czy to jakiś konkurs? - zapytał ogier, strzygąc uchem. - Dokładnie przed chwilą jakaś inna klacz zapytała mnie o to samo.
Powrót do góry Go down
Venus

Venus


Liczba postów : 678
Tytuł : Elita | Niewolnica Karrila - Rozkosz.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 99 FP
Zdrowie : Zdrowa.
Ruja : Tak
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Valia x Mars

Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Event - Najpiękniejsza klacz świata   Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 EmptyWto Kwi 14, 2009 7:54 pm

-Sprawy osobiste... -uniosła łeb, uśmiechając się słodko.
-Mógłbyś mi coś o niej powiedzieć, albo o jej kantarze? Proszę -szepnęła rozglądając się dookoła.
Powrót do góry Go down
Lollipop

Lollipop


Liczba postów : 386
Tytuł : Elita.
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 230.
Ruja : 1-4 & 20-24
Ciąża : nie pu.szczam się z każdym. .roll.

Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Event - Najpiękniejsza klacz świata   Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:44 pm

- Ach, dziękuję. No więc jestem prawie pewna, że wie pani coś o Najpiękniejszej Klaczy Świata. - powiedziała z szaczunkiem wyrażanym ku straszej osobie, wiedziała, że skoro za staruszka coś wie, nie może ani jej denerwowac, ani uprzykrzać jej tego dnia. Musiała byćmiła, co było doń nie podobne. Przemóc się ejdnak było trzeba. - I jej Złotym Kantarze. Cokolwiek, byleby cenne informacje. Poszukuję go już od jakiegoś czasu. - odwzajemniła uśmiech.
Powrót do góry Go down
Daisy Brilliant

Daisy Brilliant


Liczba postów : 62
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 150 FP
Ruja : Nie
Ciąża : Nie
Rodzice : Afrodyta & Ares
Potomstwo : Takie małe, wkurzające xp?

Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Event - Najpiękniejsza klacz świata   Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 EmptySro Kwi 15, 2009 8:01 pm

Oj jak nie lubiła ogierów, szczególnie takich.
Potrzepała łbem i uśmiechnęła się słabo, lecz uroczo, a światło padające na nią sprawiało nijakie wrażenie, że dookoła niej pojawiła się jakby poświata.Choćby była jakimś bóstwem Laughing.-Skądże znowu-spojrzała na ogiera spod byka zawadiacko.-Mogłabym o coś spytać?-Spytała udając że jest bardzo nieśmiała i bezbronna Laughing.
Powrót do góry Go down
Archie

Archie


Liczba postów : 149
Stajnia : ---
Płeć : ---
Forgotten Points : -
Zdrowie : No... Jestem martwy, jeśli o to chodzi oo'
Ruja : Dawno nie miałem... oo'
Ciąża : Myślisz?
Rodzice : Nyah, nyah.
Potomstwo : O, wy bezbożnicy!
Przedmioty : Widmowa Żyletka? ;>

Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Event - Najpiękniejsza klacz świata   Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 EmptyCzw Kwi 16, 2009 7:35 pm

Venus
Ogier pokręcił łbem z dezaprobatą, słysząc słowa klaczy.
- Ach, tak, rozumiem. Sądzisz, że uda ci się go znaleźć? Uwierz, że wiele próbowało.

Lolli
klacz zmrużyła ze zrozumieniem, ale też i troską zapadłe oczy. Uśmiechnęła się z politowaniem, zupełnie, jakby Lolli była małym źrebaczkiem.
- Sądzisz, że ta rzecz da ci szczęście, tak...? Też kiedyś taka byłam... Uwierz mi, że ów kantar wcale nie odmieni twojego życia na lepsze.
Więcej nie musiała mówić, klacz powinna się domyśleć, kim jest.

DB
Ogier zamrugał zdumiony nagłą odmianą klaczy. Cóż, z pewnością nie powiedziałby, że mu się nie podobała.
- Uch, aaam... Jasne, pytaj o co chesz - próbował przybrać szarmancką postawę, co raczej nijako wyszło.
Powrót do góry Go down
Venus

Venus


Liczba postów : 678
Tytuł : Elita | Niewolnica Karrila - Rozkosz.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 99 FP
Zdrowie : Zdrowa.
Ruja : Tak
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Valia x Mars

Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Event - Najpiękniejsza klacz świata   Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 EmptyCzw Kwi 16, 2009 7:37 pm

-Jeszcze jedna nie zaszkodzi... Powiedz, proszę -szepnęła łamiącym się głosem.
Powrót do góry Go down
Valentino

Valentino


Liczba postów : 544
Tytuł : Admin / Elita.
Stajnia : Trzecia.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 179.
Zdrowie : kilka zadrapań na lewej, przedniej kończynie, niegroźnych.
Przedmioty : łańcuch na szyi.

Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Event - Najpiękniejsza klacz świata   Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 EmptyCzw Kwi 16, 2009 9:37 pm

/jako Lol, nie chcę mi się przelogowywać.

- A, hm, słyszałam, że był jedną z rzeczy, które wpływały na piękno Najpiękniejszej Klaczy. To nie jest prawdą? - zapytała, nie wiedząc co powiedzieć. - Właściwie chciałabym go po prostu znaleźć i przekonać się na własnej skórze.
Nagle w jej głwoie pojawiła się niezwykła myśl, uświadomiła sobie, kim ta klacz jest.
- To... Ty jestęs Najpiękniejsza Klaczą Świata? - zapytała szybko, może i trochę za smiało, trudno jej było powstrzymać emocje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Event - Najpiękniejsza klacz świata   Event - Najpiękniejsza klacz świata - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Event - Najpiękniejsza klacz świata
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Event - Najpiękniejsza klacz świata
» Event - Skarb Billy'ego
» Event - Skarb Billy'ego
» Event - Co czai się w jaskini

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forgotten Stable. :: Poza Stajniami. :: Łąka.-
Skocz do: