Forgotten Stable.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forgotten Stable.

Życie w stadninie opuszczonej przez ludzi. c:
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pytania i Propozycje.

Go down 
+21
Daisy Brilliant
Depth
Cerridwen
Książe
Nuit
Estelle
Carpe Bliss
Oslo
Lollipop
Terror
Black Eyes
Lucky
Valentino
Diamond Shine
Venus
Valeroy
Sateen
Snowy
Rozalia
Samhaine
Ikar
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Lollipop

Lollipop


Liczba postów : 386
Tytuł : Elita.
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 230.
Ruja : 1-4 & 20-24
Ciąża : nie pu.szczam się z każdym. .roll.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 4:43 pm

Rangi - no cóż, zapowiada się ciekawie, ale moje zdanie jest takie, żeby wstrzymać się jak na razie z nowymi rangami, bo widzę że przybywa uzytkowników, niech trochę przybędzie i dopiero wtedy wprowadzić :3
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 5:08 pm

Lucky , odpowiedź na to jest przecież w twoim własnym poście. Jeżeli ktoś kogoś szuka , to do niego przecież pisze. o_o Logiczne , hm.

Nowe rangi wprowadzę jak będzie 60 userów. Już niedługo x33 !

Musimy się rozruszać. xd
Powrót do góry Go down
Lucky

Lucky


Liczba postów : 127
Tytuł : Admin | Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 110 PF
Ruja : Tak x3

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 5:10 pm

No tak, ale nie o to do końca mi chodziło xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 5:11 pm

Ym, nie podoba mi się to. Szczerze o już Ikuś wprowadzasz na siłę..
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 5:13 pm

Sama się wprowadzasz na siłę , Maya.

Skąd możesz wiedzieć dlaczego wprowadzam ? Wpadło mi do głowy , bardzo mi się podoba i pewnie niedługo wprowadzę. Zastanów się , zanim palniesz coś głupiego , bo ja w przeciwieństwie do niektórych - chcę dobrze dla tego forum. c_c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 5:15 pm

Wiesz co, to, że jesteś adminem, nie daje Ci prawa tak o nikim pisać, bo nie jesteś nikim wielkim.

Te rangi miały być wyjątkowe. A teraz każdy dostaje rangę magiczną i to straciło swój urok.

I nie wypowiadam się na siłę.
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 5:20 pm

Spier*alaj. Rolling Eyes

Wyjątkowe , bo ty ją miałaś ? Wiesz co , postaw się kiedyś w sytuacji kogoś innego , kto nie miałby magicznej rangi i nie miałby szans jej dostać , bo wiedziałby , że wszystkie Żywioły są zajęte. Większość użytkowników chciała magiczne rangi , a nie mogła ich dostać. Pisali do mnie na PW z pomysłami , prośbami , etc. Większość została wprowadzona i większość użytkowników jest teraz zadowolona. No , oprócz ciebie i Luca. :] Bo teraz nie jesteście jedynymi "wyjąkowymi" końmi. Jak wam się nie podoba , nie będę wam do d*py właził , bo ja całe dnie myślę nad tym , co by tu zrobić na forum , by nikt nie narzekał , a ty po prostu wchodzisz i się czepiasz .. Ponawiam - pomyśl , zanim coś napiszesz. Naprawdę warto. Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 5:26 pm

Nie o to mi chodziło, Ikar. Głównie o to, że teraz praktycznie każdy ma jakiś żywioł i niedługo Ci się em skończą? Wybacz, jak źle mnie zrozumiałeś. Ja nie mam nic do rang, ale w.g mnie za dużo 'magii' często niszczy forum. Nie mówię, że to zły pomysł. Tylko że Hippis mi się kojarzy z stylem człowieka {hipisi oo'}. Wiem, jak to jest nie mieć magicznej rangi. Ale ty je bez urazy, rozdajesz. Ja jestem zadowolona, forum odżyło i jest ekstra. Ale najlepiej takie rangi dawać np. co któremuś użytkownikowi, albo temu, który coś zrobił. W ogóle może załóż temat nowe rangi? I tam by się z propozycjami można było wystawiać. A jak będzie 60 userów to chcesz nowe rangi wprowadzić, tak? Dla mnie okej, ale jakieś nie koniecznie magiczne, są inne sposoby ciekawych rang :]

A to przekleństwo świadczy jedynie o tobie Wink

A poza tym - czemu nie ma archwium? Bo chyba kasujesz tematy? Czy jest dla userów nie widoczne?
Kolejne pytanie - Iezu są nad przywódcami? Bo z opisu jakoś xp'

Przepraszam za ew. literówki/błędy. Mam skopaną klawiaturę i przycina.

Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 6:11 pm

Przekleństwa świadczą o mnie - owszem. Wszyscy wiecie , jaka jestem i raczej tego nie zmienicie. Będę bluzgać , krytykować i wyrażać głośno swoje zdanie.

1) Archiwum jest niewidoczne dla zwykłych użytkowników.
2) Ciekawe , niemagiczne rangi ? Proszę , podaj mi jakąś ciekawą , niemagiczną rangę. I podaj mi jeszcze kogoś , kto chciałby taką rangę posiadać.
3) O Iezu to pytaj się Nuit. Ja nic o nich nie wiem praktycznie.
4) Temat na nowe rangi ? Ok , już powstaje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 6:15 pm

Wiem, wybuchowa, ja też taka jestem {mam nerwicę, muszę brać tabletki, ale kij xd}

To co z tą fuzją? Bo nie mogłam się doczytać.

Rangi? Podam Ci pomysły jak wrócę z dodatk. angielskiego ok. 19 xP
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 6:17 pm

Jaką fuzją ? o_o
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 6:18 pm

No z Chrapkowem o,o fuzja to połączenie inaczej xp
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 6:20 pm

A. Nie znam takich słów (kolejny fakt świadczący o mojej inteligencji). xP

Hm , no ja jestem na tak , tylko nie wyobrażam sobie , że daję admina wszystkim admom z Chrapkowa. o_o
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 6:22 pm

Mam pomysł, na któy wpadłam po 10 minutach! o.o
Zrób może nowy temat o połączeniu? I tam byśmy my, userzy, dyskutowali o wszystkim np....
Propozycja.
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 6:27 pm

*posłusznie wykonuje. lol.*
Powrót do góry Go down
Lucky

Lucky


Liczba postów : 127
Tytuł : Admin | Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 110 PF
Ruja : Tak x3

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 6:55 pm

Wtrącę się jeszcze do tegj poprzedniej wymiany zdań. x3
Ikusiu, dobrze wiesz, że użytkownicy też wypowiadają się na temat twoich pomysłów, i musisz zaakceptować to, że po prostu niektórym sie to nie podoba.
Może po prostu tym niższym rangom dawać o wiele mniej właściwości, mniejszą władzę...
I tyle.
Rangi żywiołów nadal będą rangami żywiołów, rangi kryształów rangami kryształów..
A te niższe to im do pięt nie dorastają. :3
Powrót do góry Go down
Lucky

Lucky


Liczba postów : 127
Tytuł : Admin | Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 110 PF
Ruja : Tak x3

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 7:10 pm

Proponuję wszytskie posty w tym temacie połączyć w jeden, kolejno rangi...
Bardzo możliwe jest, ze niedługo jeszcze do tego dojdąrangi chrapkowa i niezły syf sie zrobi.
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 7:11 pm

Nie , za długi post będzie. Każda grupa rang jest oddzielnie.
Powrót do góry Go down
Lucky

Lucky


Liczba postów : 127
Tytuł : Admin | Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 110 PF
Ruja : Tak x3

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 7:18 pm

Rozumiem.
A da się potem (po połączeniu rang z chrapkowem) zrobić oddzielny temat z tym która ranga jest na jakim miejscu? (która jest silniejsza od której).
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 7:20 pm

Kropki są. Ale może zrobię.
Powrót do góry Go down
Sateen

Sateen


Liczba postów : 298
Tytuł : Elita.
Stajnia : Trzecia.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 50 FP

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 8:07 pm

A może jakieś punkty siły?
Powrót do góry Go down
Diamond Shine

Diamond Shine


Liczba postów : 839
Tytuł : Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 189
Ruja : Nie
Ciąża : Nie
Rodzice : Diamond x Black Monster
Potomstwo : Brak

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 8:08 pm

Em... dostępy do spraw stajni ...
Można zrobić tak, żeby tylko użytkownicy z danej stajni mieli dostęp do spraw klanowych? Przecież nie zawsze jest potrzeba, żeby wszyscy wiedzieli Laughing
Powrót do góry Go down
Valentino

Valentino


Liczba postów : 544
Tytuł : Admin / Elita.
Stajnia : Trzecia.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 179.
Zdrowie : kilka zadrapań na lewej, przedniej kończynie, niegroźnych.
Przedmioty : łańcuch na szyi.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 8:09 pm

Sateen napisał:
A może jakieś punkty siły?

Jestem przeciw. Wystarczą kropki, uważam że pkt. tylko utrudniają i sprawiaja, że gra robi się skomplikowana. Preferuję proste, przejrzyste rpg'y.


Ostatnio zmieniony przez Hardcore dnia Wto Mar 24, 2009 10:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 8:10 pm

Popieram Hardzia !

Ta , dostępem się zajmę , jak będę miała chwilkę czasu.
Powrót do góry Go down
Sateen

Sateen


Liczba postów : 298
Tytuł : Elita.
Stajnia : Trzecia.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 50 FP

Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 EmptyWto Mar 24, 2009 8:10 pm

No może i Hardzik masz rację, i DS też oO
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytania i Propozycje.
Powrót do góry 
Strona 4 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forgotten Stable. :: Energy Stable. :: Sprawy Techniczne. :: Pytania & Propozycje.-
Skocz do: