Forgotten Stable.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forgotten Stable.

Życie w stadninie opuszczonej przez ludzi. c:
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pytania i Propozycje.

Go down 
+21
Daisy Brilliant
Depth
Cerridwen
Książe
Nuit
Estelle
Carpe Bliss
Oslo
Lollipop
Terror
Black Eyes
Lucky
Valentino
Diamond Shine
Venus
Valeroy
Sateen
Snowy
Rozalia
Samhaine
Ikar
25 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyNie Mar 01, 2009 6:19 pm

Pytania i Propozycje. ^^
Powrót do góry Go down
Samhaine

Samhaine


Liczba postów : 80
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 130
Ruja : Si.
Ciąża : Nie.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyCzw Mar 05, 2009 3:24 pm

no to Sam ma pytanie.
Na Jakiej podstawie zostaly wybrane użytkowniczki na Rangi Psychika i Miłość?
Powrót do góry Go down
Rozalia

Rozalia


Liczba postów : 776
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Zdrowie : Duch o.o'
Ruja : Tak XD
Ciąża : Nie
Rodzice : ... Przeszłość
Potomstwo : Depth,Hurricane
Przedmioty : -

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyCzw Mar 05, 2009 5:18 pm

bo się Ikarowi podobało ? o.O"
Powrót do góry Go down
Samhaine

Samhaine


Liczba postów : 80
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 130
Ruja : Si.
Ciąża : Nie.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyCzw Mar 05, 2009 6:07 pm

Rozalio zanim następnym razem się wypowiesz napisz proszę coś sensownego.
Odpowiedź "bo komuś się tak podobało" jest bez sensu i doprawdy.Wstyd.Wstyd.


Ostatnio zmieniony przez Samhaine dnia Czw Mar 05, 2009 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyCzw Mar 05, 2009 6:07 pm

Napisały do mnie na PW. :3
Powrót do góry Go down
Samhaine

Samhaine


Liczba postów : 80
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 130
Ruja : Si.
Ciąża : Nie.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyCzw Mar 05, 2009 6:09 pm

I tutaj aż nasuwa się drugie pytanie.Napisały do ciebie,i nie sprawdzając czy nie ma kogoś lepszego na to po prostu dałeśXx?
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyCzw Mar 05, 2009 6:11 pm

Sprawdziłem, oczywiście. Jednak w tamtym momencie nie widziałam kogoś lepszego. A skoro wyraziły inicjatywę posiadania tych rang, dałam im. (; Jednak teraz okazuje się, że nie wchodzą. Dlatego jeżeli jest ktoś na nie chętny, proszę pisać do mnie lub do Lucyfera [jak w komunikacie u góry strony]. <3
Powrót do góry Go down
Snowy

Snowy


Liczba postów : 353
Tytuł : Elita.
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 240 {pensja - 90 FP}
Zdrowie : Zdrowa jak gzib! xD
Ruja : Nie
Ciąża : Tak {o. Ikar}
Rodzice : -/-
Potomstwo : Ice
Przedmioty : Czarna róża, kryształ na tyłku oo'

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyPią Mar 06, 2009 5:51 pm

A może stworzyć by kolejną mini wyprawę? Może nawet teraz ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyPią Mar 06, 2009 5:59 pm

Wiecie, czasami jest taki okres w domu, kiedy staruszek uweźmie się na ciebie i zakaże komputera. Wpadałam sporadycznie, kiedy tylko mogłam. No ale, jak widać , nie spisałam się...

I pragnę też zaznaczyć, ze to ty sam zaoferowałeś mi psychikę.
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyPią Mar 06, 2009 6:12 pm

"Pragnienia : Nie sprostasz im... ;>"

Czy "nie sprostasz im" to jest pragnienie Adultery ? Proszę , nie piszcie jakichś głupot w swoich profilach , lecz rzetelne informacje. Jak nie masz pragnień , zostaw pole puste.

Snowy - nie mam czasu , może Luc ci zorganizuje. <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyPią Mar 06, 2009 7:05 pm

Jezu lol2
Jaki problem, już zmieniam...

Rozumiem, ze ignorujesz mą wypowiedź.
Ahm... jednak ja pociagnę to nieco dalej, ponieważ nie dość, ze jest mi głupio, to jeszcze smutno.

Nie było mnie niecały tydzień. Ja rozumiem, żeby nie było mnie o wiele dłużej - ale to był niecały tydzień! Czy to taka zbrodnia?... I wchodziłam! Sporadycznie, ale się pojawiałam - czyż nie?
Myślałam, że zasługuję, że sprostam.
Najwyraźniej znalazł się ktoś lepszy ode mnie.
Tydzień, niecały tydzień...
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyPią Mar 06, 2009 7:17 pm

Chyba aż tak bardzo ci nie zależało na tej randze , skoro nie wykorzystywałaś jej mocy i właściwości. o_o
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyPią Mar 06, 2009 8:00 pm

Ponieważ nie było na razie potrzeby. A co, wchodzi sobie taki konik i miałam go od razu zaatakować moją psychiczną mocą? Laughing Trzeba było tak od razu.

Proszę, podaj mi powody dla których zostałam zwolniona z rangi.

Wiem, wychodzę na taką której zależy na randze.... Ale a) komu nie zależy?... i b) Nie widzę powodów....
O co chodzi? O to, że miałam używać mocy zawsze i wszędzie? Że miałam nie taki charakter, nie tak się zachowywałam? O te CHOLERNE CZTERY DNI, w których mnie nie było przez siły wyższe i musiałam się włamywać ewentualnie na chwilkę na komputer?!...

Wiesz, na forach zwykle chcę być KIMŚ. Nie wiem, może to chore, czy coś, ale chcę, zeby każdy mnie lubił, żebym była nie tyle wspominana z jakimś tam respektem, tylko wspominana dobrze, żeby mówili, ze jestem fajna. Głupie, nie? Chcę być inteligenta, ale w rezultacie wychodzę na niedorozwoja. Chcę pokazać, ze pisze w miarę dorosłe posty i tak się też zachowuje, a wychodzę na jakieś dziecko. Zawsze jest coś nie tak.

Wybaczcie, za dużo gadam, pewnie później będę żałować, ze cokolwiek napisałam. Ale zrzuciłam to z siebie i jest mi lepiej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptyPią Mar 06, 2009 8:26 pm

Okej... Mozecie mnie zignorować. Ochłonęłam, wydusiłam wszystko... Koniec, rówbcie jak chcecie. Zawsze znajdzie sie ktoś lepszy ode mnie.
Ale... nadal chcę znać powody.
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 2:50 pm

Admin nie zdejmuje z rangi bez powodów. A tym bardziej nie będzie ci się tłumaczył. :]

Teraz poruszę sprawę imprezy w piwnicy pod halą. Na początku zrobiliśmy sobie ze Snowy i Diamond Shine małą wyprawę/sesyjkę (jak kto woli). Mieliśmy odnaleźć tajemniczą imprezę dla wybranych. Mogła na nią przyjść tylko elita , którą rozpoznawano po złotym sercu na zadzie. Snowy odnalazła wejście. Ikar został zabrany na imprezę przez klacz o złotej grzywie. Przed Diamond Shine pojawiły się złote wrota , które później zniknęły. I , oczywiście , bez wcześniejszego uzgodnienia (ani zaproszenia !) , na imprezę wpadli Sateen , Lucyfer i chyba ktoś jeszcze. Oczywiście , nawet nie postarali się o to , by jakimś cudem stworzyć historię swojej postaci , która mówiłaby coś o tej imprezie , że należeli do tej elity czy coś. Nawet nie postarali się , by znaleźć wejście. Lucyfer po prostu "wszedł i rozwarł chrapy". No wybaczcie , ale jak wy chcecie rozwijać fabułę ? Od teraz powstanie subforum z ograniczonym dostępem , a wejście do niego będzie można zdobyć właśnie przez zaproszenie , bycie `elitą` , albo na mini wyprawach czy sesyjkach. A jak jeszcze raz się taka sytuacja powtórzy , że wyraźnie czytacie (chyba , że czytać nie umiecie) , że wcześniejsze konie namęczyły się , by znaleźć wyjście , a wy po prostu bezczelnie wejdziecie bez niczego , to zdjęcie was z rangi będzie nieuniknione.

Tak , groźcie mi odejściem z forum , szczerze mówiąc mi to wisi. Jeżeli ktoś jest przez takie coś gotowy , by odejść , oznacza to , że w ogóle mu nie zależało. A takich osób nie będę tu trzymała. :]
Powrót do góry Go down
Sateen

Sateen


Liczba postów : 298
Tytuł : Elita.
Stajnia : Trzecia.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 50 FP

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 2:59 pm

A może się pogodzimy? oO
Bo nie widzę sensu dalej się o to kłócić, aj nie wiedziałam o tym, że tylko dla elity i tyle. Mała wpadka.
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 3:05 pm

Ja nie mam zamiaru się kłócić , tylko piszę , żeby na przyszłość takich sytuacji nie było. Wystarczyło napisać na PW , Ikar dałby wam złote znamię na zadzie i byście weszli. x3 A tak to sytuacja potoczyła się nieprzyjemnie , bo nagle wszyscy się wprosili na prywatną imprezę (pomijając to , że nie wiedzieli , jak tam dostać).

Elita... Zawsze są jakieś elity. (; Grupy ludzi (u nas koni) , do których nikt inny nie ma wstępu.

Zamierzam stworzyć na naszym forum `Podziemie`. Znajdowałyby się tam różne kluby (niektóre dla wszystkich , a niektóre prywatne) , a także Twierdza Żywiołów - miejsce , w którym Żywioły ćwiczą swoje moce , lub zapraszają swoje klacze/ogierów. Np. Lodowiec - ekskluzywna lodziarnia prowadzona przez Żywioł Lodu.

Wybaczcie , poniosło mnie. :]
Powrót do góry Go down
Sateen

Sateen


Liczba postów : 298
Tytuł : Elita.
Stajnia : Trzecia.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 50 FP

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 3:08 pm

Wybaczam xD
A mogę się jakoś dostać do elity?
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 3:10 pm

No wkrótce pewnie tak , tylko raczej nie w weekend , bo w weekend mam nawał roboty. Ale tak to spoko , pewnie będzie jeszcze jakaś możliwość otrzymania złotego serca na zadzie [lub innej `przepustki`] , więc o to się nie martwcie. (;
Powrót do góry Go down
Sateen

Sateen


Liczba postów : 298
Tytuł : Elita.
Stajnia : Trzecia.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 50 FP

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 3:15 pm

Dziękuje admie XD
Mi się nie spieszy.
A jak wygląda z wyższą rangą, jak ją można otrzymać?
Powrót do góry Go down
Valeroy

Valeroy


Liczba postów : 589
Tytuł : Elita.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 360 FP
Zdrowie : Musiałabym się zastanowić.
Ruja : Nie <3
Ciąża : Nie.
Rodzice : Mi nie znani.
Potomstwo : Princess Vale.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 3:15 pm

Cóż może się powórzę jak Adu , ale mniejsza o to . Hm , mi też wzieli rangę , Żywioł , i powiem na samym początku , jeżeli komuś daje się taką range nawet przez PW , to powiem otwarcie , że jeżeli ją się odrazu zabiera , no to to jest chamskie i nieprzemyslane . Naprawde jestem na kilku forach , to jest jedno z tych więcej i też zauważyłam , że rangi daje się po znajomości x3 , Admini szastają na prawo i lewo bo ten to a ten tamto , a że ten to jakiś odlud to niepowinno tak być . Przyznam się że jak Adu zależy mi na randze i zawsze o nią dbam , choć czasem nie mam możliwości wejścia czy poprostu nie mam pomnysłu na dzisiaj . Nie mam ochoty wchodzić tylko po ty by pisać jakieś bezsensowne posty , by wiedzieli , że istanieje na tym świecie . Więc w pewnie spsób czuje to jak policzej , bo nawt mi nie pwiedziele żebym wchodziła częściej , wystarzyłoby ?. Dla mnie owszem , bo ja siedzie tu 24/7 i nie przeglądam tego rachu ciachu .

Co do tych całych własnych miejsc , cóż skąś to znam i nie ukrywam , że wkurza mnie czasem takie coś , że robią i chcą się robić Ci lepsi , którzy muszą to zaznaczyć rozdawając jakieś duperele , zaznaczyć tą wyższość .

Hm , to tyle , ale mówię prawde , własne zdanie , jeśli komuś to nie pasuje , to nie moja sprawa , ale na tym forum zaczyna się robić duże zamieszanie .
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 3:20 pm

Hm , to się zdziwisz , bo żadnego z was nie znam. :] No , może tylko Luca , ale to z innego forum.

Wkurza ? To właśnie dlatego trzeba się starać o wyższą rangę - by mieć jakieś przywileje. Jeżeli ktoś się nie stara to po prostu jego ranga jest niższa i nie ma mocy , ani swoich miejsc. Chyba logiczne. o_o
Nie pisałaś nic , bo nie było co ? Wiesz , a Diamond Shine , która ma teraz twoją rangę , właśnie pisała. I tym się różnicie. Ona potrafi zrobić coś z niczego , a reszta jak nikt nie wchodzi to po prostu olewa forum i nic nie pisze , `bo nie było co`.

Ee... Dlaczego nie mamy prawa mieć swoich miejsc ? A jak chcemy zorganizować coś w swoim własnym gronie i wszyscy nieproszeni goście po prostu nam włażą ? Właśnie po to będą te subfora - każdy będzie mógł sobie `wynająć` bądź poprosić admina , by udostępnił mu takie subforum i dał dostęp wskazanym przez niego osobom. Trochę prywatności nigdy nie zaszkodzi.

No no , reszty nie skomentuję , bo to się robi śmieszne.
Powrót do góry Go down
Rozalia

Rozalia


Liczba postów : 776
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Zdrowie : Duch o.o'
Ruja : Tak XD
Ciąża : Nie
Rodzice : ... Przeszłość
Potomstwo : Depth,Hurricane
Przedmioty : -

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 3:22 pm

Val i Adu mają trochę racji ,ponieważ nikt by nie chciał by zabierało im się ich rangi np. ja też nie chciałam. Ale z drugiej strony dochodzi dużo innych rang i powinien być jeszcze jeden punkt dotyczący regulaminu (albo regulaminu rang który można by było zrobić) w którym mogło by być napisane iż po powiadomieniu po dwóch tygodniach jednego z forumowiczów zabierało by mu się rangę jeżeli by nie odpowiedział.
Powrót do góry Go down
Sateen

Sateen


Liczba postów : 298
Tytuł : Elita.
Stajnia : Trzecia.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 50 FP

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 3:23 pm

Ale odpowiedz mi jasno jak dostać wyższą rangę. XD
Powrót do góry Go down
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. EmptySob Mar 07, 2009 3:25 pm

Nie mamy regulaminu , z tego co widzę. Chyba , że faktycznie przydałby się regulamin Niewolnic/Niewolników , regulamin pisania postów , regulamin moderatorów , ciąży , rui i parę innych regulaminów. Ale nie chce mi się tego pisać , bo i tak nikt nie będzie się stosował. Jak zwykle. (;

Sateen - a konkretnie ? Bo w Stajni Trzeciej obecnie wszystkie `wyższe` są zajęte. Osobiście uważam , że jest za mało magicznych rang , ale już nie mam pomysłów. x.x Więc nie każdy będzie zadowolony , bo tak się po prostu nie da. :]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania i Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje.   Pytania i Propozycje. Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytania i Propozycje.
Powrót do góry 
Strona 1 z 12Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forgotten Stable. :: Energy Stable. :: Sprawy Techniczne. :: Pytania & Propozycje.-
Skocz do: