Forgotten Stable.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forgotten Stable.

Życie w stadninie opuszczonej przez ludzi. c:
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Zdrowie.

Go down 
AutorWiadomość
Ikar

Ikar


Liczba postów : 923
Tytuł : Gł. Admin | Elita.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 FP.
Potomstwo : Ice, Hawaii.

Zdrowie. Empty
PisanieTemat: Zdrowie.   Zdrowie. EmptyPon Kwi 13, 2009 12:28 pm

Cytat :
No hej, jestem Arczi, ale to już chyba wiecie .___.
Mam taką propozycję, aby wstawić pole "życie". Ale - nie będą to punkty, procenty czy inne pozbawione polotu liczbowe pola xp Otóż do pole będzie takie duże, duże, duże! A do czego zmierzam?
W tym miejscu wpisujemy wszystkie uszkodzenia, jakie nam się przydarzą - czy to podczas eventu, czy z naszej własnej inicjatywy. Myślę, że to urozmaiciło by grę i zwiększyłoby znaczenie FP - za które można by kupować medyczne cusie oo'
Dlaczego nie punkty? Otóż załóżmy, że klacz X boli dokuczliwie przednia noga z powodu ukąszenia jakiegoś paskudnego owada. Daje to powiedzmy... -20% życia.
Ale ponieważ nie ma na razie kasy, nie leczy tej nogi. Po jakimś miesiącu, czy nawet tygodniu, nachodzi ją ogier Y. X ucieka, a Y skąd ma wiedzieć, że ma chorą nogę? 80% życia może równie dobrze oznaczać, że klacz boli brzuszek, itp. Jeśli X ma wyższą rangę, Y pisze, że jej nie dogonił (jeśli umie realistycznie prowadzić grę...). A przecież z powodu użądlenia X powinna być znacznie wolniejsza od przeciętnego konia!
Dziękuje za wysłuchanie.
Mówiła Arczi. Kocham was <333

(c) Archie.
Powrót do góry Go down
 
Zdrowie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forgotten Stable. :: Energy Stable. :: F.A.Q. :: Pozostałe.-
Skocz do: